Kapıda Ödeme Bilgisi

Kapıda ödeme, alıcının bir kargo şirketi aracılığıyla sipariş etimiş olduğu ürün yada ürünlerin kendisine ulaştığında kargo kuryesine ödeme yaparak teslim alması demektir.

İhtiyaç duyduğunuz bir ürünü internetten satın almak istiyorsunuz, fakat ürün bedelini kredi kartı ile yada nakit ürün tesliminde ödemek istiyorsunuz.

 www.ikitiklakapinda.com (FDN MAKİNA,HIRDAVAT VE İNŞ. MALZ.TİC) Olarak siparişlerinizi  500 tl 'yi ve 50/ds yi geçmemek kaydıyla kapıda ödeme seçeneği ile alıyoruz.
www.ikitiklakapinda.com  Adresinden yapacağınız tüm alışverişleriniz size ulaşana kadar tek kuruş bile ödeme yapmadan alışverişin en güvenilir seçeneği kapıda ödeme ile istediğiniz ürünlere sahip olursunuz.
Nasıl mı?  Seçtiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
İsterseniz sitede bulunan telefonlara  ulaşarak, (0 212 237.58.22)) istediğiniz ürünleri bildirmeniz yeterli olacaktır. 

KARGO KONTROLLU TESLİM : Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz.
Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

DİKKAT..!

Kapıda Ödemeli Siparişler İçin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

  • Adres açık ve bilinir olmalıdır. Kargo şubesine kapıda ödemeli gönderilmemektedir.
  • İletişim numaraları yanlış olmamalıdır.
  • Yurt dışında olan bölgelere teslimat yapılamadığından kapıda ödemeli sipariş alınmamaktadır.
  • Teslimatta zor bulunacak ve teslim edilecek adresler v.b. engellerde Kargo firması kişiye ulaşmakta sıkıntı yaşadığından kapıda ödemeli sipariş gönderimi yapılmamaktadır.
  • Bu tarz durumlarda şubeden teslim alınabilmektedir. .
  • Farklı tutarlarda ve farklı zamanlarda üst üste verilen siparişler işleme alınmaz direk iptal edilir.

 

Siparişi Almaktan Vazgeçtim Ne Yapmalıyım?

 

Siparişiniz kargoya verilmeden müşteri hizmetlerimizi arayarak iptal edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildi ise kargo ve tahsilat bedeli peşinen ödendiğinden sipariş iptal edilemez. Sipariş teslim alınmadığında kargoya ödenen bedeller sipariş veren kişiden tahsil edilir. Kapıda ödemeli siparişlerde siparişi veren kişi kargosunu teslim almadığında bu durumdan mesul olmayacağını düşünerek siparişini teslim almamakta ancak aşağıdaki sorunlar oluşmakta; 

Mesafeli Ön satış Sözleşmesi 5.MADDE (h) bendinde 

Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, sahte sipariş verme, hiç bir sebep belirtmeksizin keyfiyen teslim alınmayan siparişler, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için ikitiklakapinda.com yasal süreçle hukuki işlem başlatabilir. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az beş (5) en fazla on (10) katı kadar tazminat bedelini ikitiklakapinda.com sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.


Alıcı, 4822 sayılı Kanun İle Değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve esasları Hakkında Yönetmeliğin 5 ve 6. maddeleri gereğince Ön Bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul, taahhüt ve beyan eder.
Bemato
Bea
BDS
Axe
Atlas
As Kaynak
Ars
Aristo
Ariens
Arı
Apaz
Ansell
Alteco
Alpina
Al-Maghrib
Aksa
AGP
3m
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.